Praca w Czechach - Pracownik Produkcji wyjazd w poniedziałki

Dodane przez Alicja (Firma), Piątek, 18 Sierpień, 2017  09:54
Promowane Ogólnopolskie
  • Telefon: 74 817 79 22
  • Lokalizacja: Cała polska / Kłodzko
  • Kategoria: Praca / Oferty pracy
  • Branża: Inne
  • Forma pracy: Pełny etat
  • Umowa: Umowa o pracę
  • Pracodawca:EDYMAX

Opis oferty pracy:

Miejsce pracy: Bor u Tachova (okolice Pilzna) - Czechy

Opis stanowiska:
- montaż i powlekanie foteli samochodowych BMW

Wymagania:
- gotowość do wyjazdu na minimum 3 miesiące (praca stała całoroczna wiec umowa możliwa jest na długi okres)
- rzetelność
- stan zdrowia pozwalający na pracę w systemie trzyzmianowym
- nie wymagamy doświadczenia a jedynie chęci do pracy

Oferujemy:
- bardzo atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe 3.300 zł na rękę
- dodatki do wynagrodzenia:
za pracę w święta 200% dniówki
za pracę w nocy 10CZK/godzinę
za pracę w weekend 50CZK/godzinę
nadgodziny w weekend 75CZK/godzinę
- legalną umowę z czeskim pracodawcą
- 25 dni w roku płatnego urlopu
- bezpłatne obiady w firmowej stołówce + śniadanie na wynos po nocy
- hotel pracowniczy tylko dla Polaków (miesięczny koszt 250 zł)
- polskojęzyczny opiekun na terenie fabryki

Dodatkowe uwagi:
Praca w pozycji stojącej więc nie jest odpowiednia dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności

Możliwość wspólnego zakwaterowania dla par, rodzin albo przyjaciół

Mamy oferty pracy dla każdego. Jeśli chcesz podjąć legalne zatrudnienie w Czechach to wyślij nam swoje CV.

Znajdziemy pracę każdemu bez względu na płeć, wiek i doświadczenie.

Nie czekaj tylko skontaktuj się z nami a my szybko znajdziemy Ci pracę na miarę Twoich możliwości. Do usłyszenia

znajdziesz nas również na facebooku: @CZpraca

Dozwolone pliki: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Przepisz poprawnie kod z obrazka
Wyświetleń oferty: 471